Masáže těla

Stanislav Havel

Relaxační – Sportovní – Rekontiční masáže

MOJE Filozofie a BIO .

Co se řekne pod pojmem Masáže?

Někdo vidí, jak se rovná člověk, když má zdravotní problém, ale jiní vidí jak u masáže můžou vypnout a být v naprostém klidu. A ano obě varianty jsou správné.

Každý si vybere to co v daný okamžik potřebuje (po čem touží) a když se k tomu přidají kvalitní éterické oleje, které doladí veškerou atmosféru z masáže užijete si krásný neopakovatelný zážitek .

Už delší dobu jsem toužil věnovat se masážím,pomáhat tou to cestou lidem a zároveň si splnit si svůj sen,aby si každý zákazník v mém masérském studiu užil jedinečný zážitek.S láskou, péčí, a professionalitou.

Už delší dobu zbožňuji masáže, proto jsem se dal na tuto dráhu. Pomáhat lidem bylo moje předurčení a i můj cíl.

Mé jméno je Stanislav

Ceny masáží

Relaxační masáž 50 minut 750Kč – 90 minut 1000KČ

• Když je tělo unavené, tak si zaslouží jemné, ale přesné tahy po těle, aby se uvolnilo a bylo lépe, jak na těle tak na duši.

Sporotvní masáž 50 minut 750KČ – 90 minut 1000KČ

• Každý to zná, jak po těžkém cvičení nebo treninku je tělo bolavé a unavené, tak tato masáž je na to ideální. Je velmi intenzivní a rozproudí Kyselinu mléčnou do celého těla.

Rekondiční masáž 50 minut 750 KČ – 90minut 1000KČ

• V této době, kdy většina z nás má sedavé zaměstnání nebo jiný druh práce, tak se stává že tělo trpí nedostatkem pohybu. Lidé jsou ohnutí hlavně u počítače a svaly ztrácejí napětí a zakrňují. A proto bolí záda, bedra, krční páteř. a podobně.

Díky této metodě, kdy je masáž přimeřeně intenzivní, se napraví ochablé i namáhané tělo.

 

Stanislav Havel
Tel.: +420 721 523 348
Otevírací doba: Pouze na objednání
Sandra COSMETIC/MAKEUP